נסו את הפעילויות המומלצות האלה של Matific Play

 • כיתות ג'-ד'
 • כיתות ה'-ו'

מחפשים נושא מסוים? עיינו בפעילויות

איך להשתמש בMatific Play?

 • הציגו נושאים חדשים

  למדו נושאים חדשים בכיף ועניין באמצעות פעילויות מתמטיות אינטראקטיביות. בדרך זו תוכלו להעריך ידע קודם תוך שמירה על מעורבות התלמידים.

 • סקירת ידע

  הפכו את החזרה על נושא לאירוע מהנה ואינטראקטיבי שהתלמידים שלכם יאהבו! לאחר מכן, השתמשו בתוצאות כדי לזהות נקודות חוזק ותחומים לשיפור.

 • שובר שגרה ומעודד מוטיבציה

  גרמו לתלמידים שלכם להתלהב מלימודי המתמטיקה על ידי אתגר משחקי ומהנה!

 • לקראת סוף השבוע

  מחפשים דרך מדהימה לסיים את השבוע? נסו אתגר מתמטי מהנה ומרתק!

איך זה עובד

 1. בחרו פעילות
 2. שתפו את הקוד עם הכיתה שלכם
 3. התלמידים מכניסים את הקוד ומתחילים לשחק
שחקו עכשיו!

Matific Play למורים

צרו סביבת למידה אינטראקטיבית וחברתית שבה התלמידים יכולים ליהנות באמת ממתמטיקה! תגמלו את הכיתה שלכם בפעילויות מתמטיות שמגדילות למידה בין עמיתים ומטפחות תחרות ידידותית. לא רק שMatific Play מהנה, הוא גם מציע דרך נהדרת להציג, לסקור, לחזק ולהעריך מגוון שלם של נושאים במתמטיקה. בניית הבנה מושגית עמוקה מעולם לא הייתה קלה או מרתקת יותר!

Matific Play לתלמידים

אתגרו את חבריכם בתחרות ידידותית וזכו בזמן שאתם לומדים! עם Matific Play, אתם יכולים להעריך את הכישורים שלכם ולדחוף את עצמכם לעשות את הכי טוב שלכם בכל אתגר. תגידו להתראות לדפי עבודה משעממים ומבחני הערכה מעוררי חרדה. תגידו שלום לפעילויות מתמטיות אינטראקטיביות מהנות הבונות את הידע והביטחון שלכם.

Matific Play להורים

פעילויות המתמטיקה המשעשעות של Matific Play שיגרמו לילדכם לאהוב ללמוד! הפכו את זמן המסך לזמן למידה בעזרת אתגרים אינטראקטיביים המדרבנים את ילדיכם לעשות את המיטב האישי שלהם. אתם יכולים אפילו להקים אתגר משפחתי כדי לראות מי יודע יותר ... הורים או ילדים?

Matific Play הוא בחינם

שחקו עכשיו!

שאלות נפוצות

מהו Matific Play?

Matific Play מאפשר לכם ליצור באופן מיידי הפעלה מהנה ותחרותית מכל אחת מאלפי פעילויות המתמטיקה האינטראקטיביות שלנו. קל להגדיר הפעלה ולשתף את הקוד כדי להתחיל.

למי מיועד Matific Play?

כולם! עבור מורים, זוהי פעילות כיתתית פנטסטית. עבור ההורים, זוהי דרך מהנה להעסיק את ילדיכם במתמטיקה. לתלמידים ולאנשים בעלי חשיבה מתמטית, זוהי דרך מצוינת לחקור אתגרי מתמטיקה כקבוצה.

איך Matific Play עובד?

מצאו את הפעילות שברצונכם לשתף ולחצו על כפתור "שחק כעת". זה ייצור קוד שאתם יכולים לשתף עם כל אחד - הכיתה שלכם, הילדים שלכם או עמיתיכם. כשכולם הצטרפו, התחילו בפעילות וצפו בלוח המובילים!

האם צריך רשיון למטיפיק כדי לנסות את Matific Play?

לא, Matific Play זמין לכולם!

האם צריך חשבון משתמש כדי לנסות את Matific Play?

לא, Matific Play זמין לכולם. עיינו בספריית הפעילויות המלאה שלנו, צרו קוד על ידי לחיצה על כפתור Matific Play והתחילו עכשיו.

יש לי חשבון מורה, איך אני מגיע ל Matific Play?

תוכלו ליצור קוד לMatific Play בכל דף פעילות. השתמשו בתכונה "מצא פעילויות" כדי לדפדף או לחפש את זו שברצונכם לשתף, פתחו את הפעילות על ידי לחיצה על התמונה הממוזערת שלה.

כמה תלמידים יכולים להשתתף יחד?

עד 60 תלמידים יכולים להשתתף במפגש אחד.

האם אפשר להוריד דו"ח בתום המשחק?

הורדת תוצאות אינה זמינה כרגע, אך אנו עובדים קשה כדי להציג את תוצאות הכיתה בMatific Play יחד עם שאר הדוחות של מטיפיק.

האם אני יכול לשמור את התוצאות?

השמירה אינה זמינה כרגע, אך אנו עובדים קשה כדי להציג את תוצאות הכיתה בMatific Play יחד עם שאר הדוחות של מטיפיק.

האם יש גבול לכמה פעילויות אני יכול להקצות/לשחק?

לא, אתם יכולים להשתמש במשחק מטיפיק כמה שאתם רוצים.

מהן האפשרויות הזמינות עבורי להתאמה אישית של תצוגת לוח התוצאות?

לוחות תוצאות הם מדהימים אבל לפעמים זה לא נכון להציג רק מדד אחד. מסיבה זו הענקו אפשרות למארח המשחק לבחור לוח תוצאות המתאים לפעילות. אתם יכולים להציג דירוג לפי זמן, ציון או שניהם או, אם זו לא באמת תחרות, אתם יכולים פשוט להציג לוח השלמה. הבחירה בידכם.

כיצד אוכל למצוא פעילויות בנושא שאני מלמד?

אם יש לכם רישיון מטיפיק, תוכלו להפעיל את Matific Play ישירות מדף הפעילות - פשוט לחצו על התמונה הממוזערת של הפעילות כדי להפעיל אותה. אם אין לכם רישיון מטיפיק, עברו לדף פעילויות המתמטיקה והתחילו לחקור! פעילויות מטיפיק
Matific v4.39.1