חקרו וגלו את כל התוכן של מטיפיק!

מטיפיק פותחה על ידי אנשי חינוך מומחים כדי לעודד הוראה ולמידה של הבנה מתמטית עמוקה לתלמידי גן חובה עד כיתה ו'. מטיפיק משלבת את התלמידים בפלטפורמת למידה מעניינת, מכסה את תכנית הלימודים של משרד החינוך ומעודדת את התלמידים להצטיין באופן מהנה ומעורר מחשבה.

פעילויות, דפי עבודה ומשחקים מתמטיים מקוונים של מטיפיק בנושא מנייה, חיבור וישר המספרים

פעילויות

פעילויות הן סביבות למידה אינטראקטיביות, שמסייעות ללמוד מתוך עשייה. כל הפעילויות מעודדות חקר ופתרון בעיות בסביבה משחקית ייחודית. הפעילויות נועדו ללמידה עצמית של התלמידים. לחלופין, ניתן להשתמש בטיפים ובמדריכים למורים כדי לתמוך בתלמידים ללמוד מתוך הבנה.

פעילויות, דפי עבודה ומשחקים מתמטיים מקוונים של מטיפיק בנושא חיבור, חיסור, כפל ופעולות מעורבות

דפי תרגול

מטיפיק מספקת אינספור דפי תרגול שמתאימים את עצמם לרמה ויעילים יותר מדפי עבודה מסורתיים. דפי התרגול של מטיפיק נותנים פידבק מיידי ונועדו לפתח יכולת הולכת וגדלה של חשיבה לוגית. ניתן להדפיס את דפי התרגול ולהשתמש בהם בתחנות לימוד שונות, בדיונים קבוצתיים או בשיעורי בית, והם מושלמים למצבים בהם הגישה לאינטרנט מוגבלת.

פעילויות, דפי עבודה ומשחקים מתמטיים מקוונים של מטיפיק בנושא בעיות חשבון מילוליות ומבחני סקר

בעיות מילוליות

הבעיות המילוליות של מטיפיק מפתחות את היכולת של התלמידים שלכם ליישם את שליטתם הגוברת במתמטיקה במצבים מהעולם האמיתי. המטלות המגוונות מעלות את רמת החשיבה הביקורתית של התלמידים, ומאפשרות למורים להעריך בפועל את ההבנה של כל תלמיד ותלמיד. מטיפיק מאתגרת את התלמידים לנסח, להדגים ולבחון אינספור גישות לפתרון בעיות, וכתוצאה מכך ליישם אסטרטגיות כדי למצוא פתרונות ולאמת את תשובותיהם.

פעילויות, דפי עבודה ומשחקים מתמטיים מקוונים של מטיפיק בנושא הבנה מתמטית מעמיקה

מעבדות

המעבדות של מטיפיק הן מעבדות אינטראקטיביות שעוזרות לחקור מושגים מתמטיים וטכניקות. עם מספר תשובות נכונות, המעבדות של מטיפיק מעודדות חקירה חופשית וגילוי בקצב עצמי. יישום יעיל של המעבדות של מטיפיק כולל שימוש בלוחות לבנים אינטראקטיביים, ניהול דיונים מעמיקים משמעותיים ומאפשר שיקוף מלא של הכיתה.

התחילו את תקופת הניסיון בחינם עכשיו

התחילו תקופת ניסיון בחינם כדי לקבל גישה ללא הגבלה למשך 7 ימים, וראו איך הילדים שלכם יכולים להצטיין במתמטיקה. ללא סיכון, וללא מחויבות, תוכלו להתחיל תוך דקות.

פעילויות, דפי עבודה ומשחקים מתמטיים מקוונים של מטיפיק בנושא מנייה, חיבור וישר המספרים
Matific v3.13.0.0